730 188 180 Po-Pá 8:00 - 16:30

O nás

O společnosti FAVIA s.r.o.

FAVIA - ověřená kvalita zboží a služeb

Favia s.r.o. byla založena v září 1992. Cílem bylo vybudování silné velkoobchodní i maloobchodní společnosti, zabývající se distribucí elektrických a plynových spotřebičů pro domácnosti.

Nabízený sortiment

Základ sortimentní nabídky firmy tvořily od počátku vestavné i volně stojící spotřebiče značky  FAGOR.  Postupně byla nabídka doplněna i o ostatní značky, jako např. MORA, ELECTROLUXZANUSSI, AEG, WHIRLPOOL, GORENJE, CANDY, DE DIETRICH, BAUMATIC, BOSCH, SIEMENS, AMICA, INDESIT, ARDO, KARMA a další … Díky šíři nabízeného sortimentu a kvalitě poskytovaných služeb patří firma Favia s.r.o.  momentálně k největším distributorům vestavných spotřebičů  na českém trhu.
Favia s.r.o. se rovněž stala výhradním dovozcem odsavačů par ELICA pro ČR. Jedná se o luxusní (designové) i běžné odsavače vysoké kvality od největšího světového výrobce.

Prodejní místa

Za dobu své působnosti firma vybudovala tři obchodní pobočky - Praha, Plzeň a Pardubice. Ve všech těchto prodejních místech je zákazníkům k dispozici vzorková prodejna a dobře zásobený velkoobchodní sklad. Každé prodejní místo disponuje vlastní dopravou, prostřednictvím které zajišťuje rozvoz zboží až ke svým zákazníkům. V ostatních regionech republiky působí Favia s.r.o. prostřednictvím svých obchodních zástupců. Od roku 2003 je Favia s.r.o. držitelem certifikátu jakosti ISO 9001:2001.

Hlavní odběratelé

Mezi hlavní odběratele patří kuchyňská studia, truhláři, obchodní organizace, stavební firmy a v neposlední řadě koneční spotřebitelé z řad obyvatelstva. Maloobchodní zákazníci mají možnost využít služeb našich vlastních prodejen na adresách obchodních poboček Favia s.r.o., případně využít nově vybudovaného moderního internetového obchodu.  

Servis

Firma Favia s.r.o. je gestorem servisu FAGOR pro Prahu a střední Čechy. Prostřednictvím vlastních i smluvních servisních pracovníků zajišťuje uvedení spotřebičů do provozu, záruční i pozáruční servis. Favia s.r.o. disponuje rovněž velmi dobře zásobeným skladem náhradních dílů ke spotřebičům Fagor. Jako přímý dovozce spotřebičů ELICA Favia zajišťuje servis rovněž těchto spotřebičů pro celé území ČR.

Cílem firmy je poskytovat svým zákazníkům stoprocentní služby. Tuto snahu vystihuje i firemní motto, které zní:

FAVIA - ověřená kvalita zboží i služeb
 


  

 

 
© FAVIA s.r.o., všechna práva vyhrazena. Přidat stránku k oblíbeným.

Za 5 vteřin budete přesměrováni na náš nový eshop